Jan Kraus
25 September 2008blog archive1 min read

Aktualności

Warning: Blog Archive Content!
This entry is from very early days of my blogging adventure. It's a bit shallow, a little _cringeworthy_ and very outdated content.
I've decided to keep it here for sake of completeness, but please take it with a grain of salt!

Nie piszę, nie piszę. Bo nie mam ostatnio zbyt dużo czasu. Jest kilka spraw, które zabrały mi sporo wolnych zasobów :-) Wymieniając choćby kilka najważniejszych:

  • kupiłem MacBooka Pro. I jestem bardzo zadowolony.
  • kupiłem iPhone. Też mi się podoba. Brakuje mi tylko opcji udostępniania internetu. Ale z tego co się orientuję sprawę załatwi mi jakiś modem gsm pod slot Express Card. Trzeba będzie tylko wachlować kartą SIM. Chyba że Orange może wydać duplikat? Jak się dowiem to napiszę.
  • mam dużo pracy. I za tydzień lecę do Monachium. Szkoda że nie do Londynu na FOWA. Ale za rok postaram się tam być.
  • planuję własny startup. Development ruszy niedługo.

Bloga nie uaktualniałem zbyt często. Ale zamierzam to naprawić. Postaram się odświeżyć design oraz dodać parę widgetów i pluginów. No i oczywiście pisać. Zejdę trochę z tematu Apple’a i web2.0. O startupach niech pisze Hazan. Jest w tym dobry. Lubię go czytać. Trochę. A o czym będzie? Mam w przygotowaniu kilka wpisów na tematy bardziej związane z webdevelopingiem. I jeszcze trochę o innych ciekawych rzeczach. Gdyby ktoś mnie szukał, to znaleźć można mnie także na Twitter, Facebook, Digg, Flickr i Friendfeed. Tam byłem trochę bardziej aktywny.

Entry published on 25 September 2008 under #blog archive, #updates.
© 2007 - 2023 Jan Kraus - Site built with GatsbyJS