Race Report

Discover all blog posts related to the #race report theme

 • Running Magurski Ultramaraton running log Running Magurski Ultramaraton

  It's been already three weeks since the event and I don't want my memories to fade away. On 19th of August, 2017 I've attempted to run and finished 58km route of Magurski Ultramaraton in Kępna, Poland. I'm proud of this accomplishment and I want to share this experience with you.

 • 2x Śnieżka, edycja 2015 running log 2x Śnieżka, edycja 2015

  Drugi raz pojawiłem się na starcie biegu “3x Śnieżka = 1x Mount Blanc”. Kilka miesięcy temu w głowie krążyły mi jeszcze przelotne myśli aby wystartować na dystansie ultra, ale oczywiście za mała ilość treningów skłoniła mnie do podjęcia krótszego wyzwania.

 • 2014 Beskidy Ultra Trail report photo story 2014 Beskidy Ultra Trail report

  Niestety nie wystartowałem w tegorocznej edycji Beskidy Ultra Trail. I choć złożyło się na to kilka powodów, ostatecznie jestem z tego mimo wszystko zadowolony. Udało mi się za to pojawić z aparatem na trasie wyścigu i zrobić kilka zdjęć uczestnikom. Okazało się to samo w sobie organizacyjnym wyzwaniem.

 • Tydzień #3 - z Dusiołkiem w tle running log Tydzień #3 - z Dusiołkiem w tle

  Upłynął już trzeci tydzień. I znów wszystko poszło dobrze. Może nie całkiem zgodnie z planem, bo pozwoliłem sobie na spore odstępstwa, ale za to było ciekawie i intensywnie.