Fitness

Discover all blog posts related to the #fitness theme

 • Run in a park, score 5k running log Run in a park, score 5k

  Friday afternoon my buddy wrote on Facebook that he's gonna participate in the 5K Parkrun. Since I've never taken a part in it, I've thought I'll give it a shot. I've also never participated in a 5K race, so it was a good challenge as well.

 • Fighting my demons personal journal Fighting my demons

  This entry will be different. It has been a long time struggle for me and all the time I thought that I’ve got this. That I have it under control and I’m making progress. But it’s not entirely true and here is why.

 • Marzec 2015 - raport i przemyślenia running log Marzec 2015 - raport i przemyślenia

  Z lekkim poślizgiem postaram się przeanalizować poprzedni miesiąc. Z końcówką lutego zacząłem w miarę regularne treningi i marzec był pierwszym miesiącem, w którym udało mi się to całkiem dobrze. A więc do dzieła.

 • Tydzień #2 za nami! running log Tydzień #2 za nami!

  Siedem dni szybko zleciało. Udało mi się wykonać zgodnie z planem wszystkie 5 treningów i jestem z tego całkiem zadowolony. Zapraszam do krótkiego podsumowania.

 • BUT - Tydzień #1, podsumowanie running log BUT - Tydzień #1, podsumowanie

  Co prawda plan treningowy wprowadziłem dopiero od wczoraj, to jednak już dziś wypada koniec pierwszego tygodnia. Nie wypełniłem normy…

 • Przygotowania do BUT-a czas zacząć running log Przygotowania do BUT-a czas zacząć

  Za 23 tygodnie BUT90 – Beskidy Ultra Trail. To jeszcze nie setka. Ale kolejne wyzwanie. Po ostatnich doświadczeniach z Chudego Wawrzyńca, zamierzam się lepiej przygotować...